Україна

Житомирська обл. м. Коростишів

Телефон, Viber

+38(095)4270964 +38(098)2207315

Електронна адреса

gabrolux@ukr.net

Замовлення меморіальних виробів

Шановні відвідувачі сайту!

Ви вже ознайомилися зі зразками запропонованих пам’ятників та зорієнтувалися в можливих цінах. Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, Ви маєте змогу зателефонувати чи написати нам і ми визначимо вартість будь-якого пам’ятника із запропонованих нами, чи іншого надісланого Вами варіанту.

Для цього необхідно:
  1. вказати номер пам’ятника з каталогів чи надати фото (ескіз) Вашого варіанту;
  2. визначити вид каменю деталей (габро, граніти, лабрадорит, базальт);
  3. надати розміри деталей виробу в сантиметрах (довжина, висота, ширина);
  4. зазначити перелік усіх ручних (хвилі, хрести, овали, вирізи, фігурні фасони, поліровані фаски і т.д.) та художніх (портрети, пейзажі, хрести, квіти, підсвічники, написи і т.д.) робіт, що слід виконати.

Після узгодження запропонованого кошторису надсилаємо Вам на електронну пошту чи viber заповнений на Ваше ім'я договір та додаток №1 до договору замовлення де будуть вказані номера банківських карток. Оплату замовлення можна здійснити шляхом перерахування коштів на вказані номера банківських карток або готівкою в місті Коростишів чи Київ.

Оплата замовлення здійснюється у два етапа:
  1. перший платіж – передплата в розмірі 50% вартості замовлення;
  2. другий платіж – 50% вартості виробу – сплачується при прийняті-передачі замовлення, але не пізніше строків, обумовлених у договорі на виконання робіт.

Після отримання передплати ціна замовлення не змінюється.

Художнє оформлення пам’ятника здійснюється художником переважно за допомогою ком’ютерної техніки.

Якість портрета залежить від фото. Бажано надати знімок, на якому чітко видно очі. Схожість на камені — 95%, 5% припадає на обробку фотографії під камінь.

Після опрацювання фото під камінь художник створює макет. Цей макет ми пересилаємо на вказану електронну адресу для погодження замовником. Лише після затвердження макету здійснюється художнє оформлення.

Усі виготовлені деталі пам’ятника збираються між собою за допомогою металевих стержнів. Зібраний пам’ятник фотографується і фото надсилаються на електронну адресу для огляду на предмет дотримання параметрів замовлення.

Після прийняття Вами пам’ятника всі його деталі упаковується і доставляється до місця установки чи на склад для зберігання до відвантаження.

Граничний строк зберігання пам’ятника обумовлюється в договорі, але не може перевищувати 3-х місяців від приймання виробу замовником.

Контакти:

20
Задати питання
Форма запитань.
Відправити
x
x
x