Україна

Житомирська обл. м. Коростишів

Телефон, Viber

+38(095)4270964 +38(098)2207315

Електронна адреса

gabrolux@ukr.net

Брукiвка

Гранітна бруківка ділиться за типом технології виготовлення:

Колота бруківка.

Найбільш широко застосовувана, найдешевша з усіх видів. Виготовляється шляхом розколу гранітної заготовки (шматки каменю відповідного розміру) спеціальним пресом з гільйотиною. Основним недоліком колотої бруківки є нерівність всіх граней.

Виходячи з технології виготовлення ми маємо відхилення реальних розмірів від номінальних (в залежності від родовищ граніту це відхилення може досягати до ± 30мм по сторонам).

Це викликано тим, що в момент контакту гільйотини з шматком граніту, розколювання йде за принципом «найменшого опору» каменю і в підсумку він виходить нерівним.

До переваг можна віднести низьку ціну, простоту монтажу, відсутність особливих вимог до транспортування.

Колото-різана.

Колото-різана має або 4 бічні пилені (рівні) межі, або ж 2 бічні грані (2 пилені замість 4 робляться з метою зниження вартості). Також можливе виготовлення з рівною верхньою (робочою) гранню. Технологія виготовлення значно дорожче, ніж технологія виготовлення колотої, оскільки рівні грані виходять шляхом різання алмазним інструментом, а колоті - на пресовому обладнанні. Таким чином, ми маємо збільшення кількості технологічних операцій, збільшення трудовитрат на виготовлення, знос і заміна дорогого інструменту та інше. Все це відбивається на її ціні. Але при цьому ми маємо рівні бічні грані, що дозволяє створювати рівні і красиві дорожні композиції з мінімальною відстанню (швом) між дотичними виробами. Цей вид практично не має відхилень реальних розмірів від номінальних. У цьому її головна перевага перед колотою гранітною бруківкою.

Якщо перед вами стоїть мета не наявність рівних швів в дорожній композиції, а наявність рівної верхньої (робочої) поверхні, по якій комфортно ходити, то в таких випадках ми пропонуємо вироби, які виготовляються з рівною верхньою межею з подальшою її обробкою (термообробка робиться з метою надання рівній поверхні шорсткості).

Така технологія є дешевшою альтернативою найдорожчій бруківці - повно-різаній (опис дивіться нижче).

Повно-різана.

Найдорожчий у виробництві вид бруківки. Виготовляється шляхом випилювання алмазним інструментом. У такої бруківки всі грані рівні, верх - термооброблений. Має всього один недолік - висока вартість.

138
Задати питання
Форма запитань.
Відправити
x
Форма замовлення
Спосіб оплати:
Список товарів покупки:
до оплати:
грн.
Замовити
x
x
x