Україна

Житомирська обл. м. Коростишів

Телефон, Viber

+38(095)4270964 +38(098)2207315

Електронна адреса

gabrolux@ukr.net

Вирахування вартості замовлення

Більшість людей, купуючи вироби із каменю, зацікавлені придбати їх за цінами встановленими ринком, за високої якості матеріалу та виконаних робіт. Ніхто не хоче переплачувати. Однак у кожного із виробників вартість виробів з однаковими параметрами відрізняється, адже на ціну виробів впливають:
а) вартість блоків каменю, за яку виробник може придбати у кар'єрів;
б) вартість доставки блоків від кар'єрів до місць порізки та полірування деталей виробів;
в) наявність власного виробництва;
г) розмір заробітної плати, величина податків та інших обов'язкових платежів.

Тому витрати у всіх різні.
Кожен виробник знаючи свої витрати розробляє прайс-лист з цінами на деталі пам'ятників, робіт, виробів. Ці ціни під дією ринку знаходяться в межових відрізках +/- поряд з цінами інших виробників. В 2010 році ціни в нашому прайс-листі були прирівнені до коефіцієнта в 1$. На той час 1$ = 8 грн. Сьогодні 1$ в нашій країні коштує більше 28 грн. За цей час всі ціни на товари і послуги суттєво піднялися і піднімаються, ми ж продаємо вироби із каменю по мінімально можливим цінам
1$ = 17,50 грн.

При виконанні замовлення завжди застосовуємо індивідуальний підхід до побажань і вимог клієнтів. Найбільшу увагу приділяємо якості виконання робіт. На всіх етапах виробництва підтримуємо зв'язок із замовником шляхом надсилання фото деталей пам'ятника з виконаними роботами на погодження. Замовлення оформляємо Договором на виконання робіт та додатком №1 до договору Замовлення , де описані перелік деталей і робіт, їх вартість, розмір передплати, строки виконання, інформація про нас.

Всі пам'ятники які представлені на нашому сайті мають орієнтовну ціну від --/-- грн. і до --/-- грн. Точна ціна будь-якого пам'ятника залежить від виду каменю, родовища, розміру деталей, обсягу та складності різб'яних, художніх та інших робіт.

Якщо Вас цікавить точна ціна будь-якого пам'ятника з нашого сайту, то зателефонуйте і ми безкоштовно Вам її вирахуємо. Але багаторічний досвід вказує на те, що пам'ятник з фото є лише орієнтиром для майбутнього замовлення. Зазвичай, при створенні проекту пам'ятника беруться елементи з двох, трьох фото пам'ятників та залучається Ваша і виробника фантазія. Також на дизайн і проект пам'ятника впливають розміри місця поховання, фінансові можливості, уподобання та смаки всіх членів родини.

Ви також можете замовити у нас вирахування вартості виробу з каменю будь-якої складності за Вашим фото, кресленням, ескізами. Ми вирахуємо вартість замовлення згідно наших прайс-листів. Дана послуга коштує від 80 гривень, залежно від витраченого нами часу (1 година роботи вартує 80 гривень).

Приклад вирахування вартості замовлення зображений в розділі Ціни => Наші роботи => Фото №1 Мінікомплекс

Якщо Вас зацікавила дана послуга, телефонуйте моб.тел 095 427 09 64 Viber 098 220 73 15, чи напишіть листа на електронну пошту gabrolux@ukr.net У повідомленні необхідно надіслати фото, креслення, ескізи. Разом ми визначимось з різновидом каменю, родовищем, розмірами деталей, різб'яними та художніми роботами, строками виконання замовлення, розміром передплати.
Вартість вирахування замовлення може коштувати:
а) 80 грн. х ? год. - лише за озвучення ціни;
б) 80 грн. х ? год. - з описом розрахунків на аркуші паперу А4, як у прикладі
Ціни => Наші роботи => Фото №1 Мінікомплекс
в) 80 грн. х ? год. - з описом (як в пункті б) та кресленням плану вигляд "Зверху".

Ми вирахуємо вартість замовлення і повідомим Вам скільки коштує наша робота. Якщо Вас влаштує ціна послуги, то надішлемо Вам на Viber чи електронну пошту оформлене на Ваше ім'я замовлення на послугу з вказаним номером банківської картки.
Після надходження коштів ми надішлемо Вам всі наші розрахунки і креслення.

Провівши дослідження вартості на ринку виробів із каменю, Ви можете зателефонувати нам знову і ми виконаємо Ваше замовлення за мінімально можливими цінами. При цьому гроші, які Ви витратили на визначення вартості замовлення ми Вам повернемо!!!

68