Україна

Житомирська обл. м. Коростишів

Телефон, Viber

+38(095)4270964 +38(098)2207315

Електронна адреса

gabrolux@ukr.net

Комплекс №3

Ціна: 65000 грн.
Стан: новий.
Наявність: на замовлення.
Дата надходження: 2024-06-29
Замовити
Опис: Вказана ціна це вартість тільки пам`ятника, доставка і установка оплачується окремо, вартість доставки і установки розраховується для кожного випадку. Щоб дізнатися конкретну ціну доставки і установки Ви можете зателефонувати нам за вказаними контактними даними нижче на цій сторінці або вище в самому верху сайту. Також Ви можете написати нам у формі запитань на сайті.
Оплата:
спосіб 1:
Оплата на рахунок банку:
Банк: Райфайзен
ФОП Осадчук Юрій Петрович
ЄДРПОУ: 2350303019
IBAN:
UA323003350000000260021000055
Доставка:

Доставку замовлених у нас виробів до місця установки можна здійснити:

  • власним транспортом;
  • нашим транспортом;
  • транспортом наших партнерів;
  • транспортом кур’єрських служб;
  • транспортом великовантажних перевізників.

Власний транспорт – це найдешевший варіант доставки за умови, що ширина, довжина і висота салону автомобіля та його вантажопідйомність дозволяють здійснити перевезення замовлених виробів.

У випадку відсутності власного транспорту ми можемо доставити Ваше замовлення нашим транспортом Reno Trafik вантажепiдйомнiстю до 1100 кг.

Наші партнери запропонують Вам автомобіль з оптимальним використанням палива по відношенню до ваги замовлення і його габаритів.

Якщо Ви проживаєте на значній відстані від м.Коростишів, можете скористатися послугами кур’єрських служб «Нова пошта», «Інтайм», «Делівер».

Транспортом великогабаритних перевізників доцільно скористатися при перевезенні виробів від 5 до 20 тонн на значні відстані. У такому разі Ви будете оплачувати перевезення вантажу лише в одну сторону від м. Коростишів до місця розвантаження.

Встановлення:

Установка будь-яких виробів із каменю потребує певних знань і вмінь. Найбільш вдалим варіантом є установка виробів із каменю самим виробником.

При установці виробів з каменю слід розділяти витрати, пов’язані з використанням матеріалів, необхідних для здійснення установки – металу, щебіню, каменю, цементу, клеїв, піску, води, дошки, цвяхів, бензину, електроенергії тощо; та витрат (40-60% вартості виробів), пов’язаних власне із самою установкою – складення плану установки, креслення фундаменту, розрахунок матеріалів, приїзд і від’їзд бригади установників та їхнє харчування, заливка фундаменту, укладення плитки, установка деталей пам’ятника, огорожі, стола та інших виробів, очищення установлених деталей вироба від клею, бруду та заповнення замазкою швів між деталями виробів.

Найдешевша установка здійснюється силами самого покупця за умови наявності в нього досвіду робіт у будівництві та дотримання рекомендацій щодо установки.

Рекомендації щодо самастiйной установки Вашого замовлення надаємо пiсля авансу

Контакти:
  • 12502 Україна, Житомирська обл., м. Коростишів, вул. Червоних партизанів, 29
  • gabrolux@ukr.net
  • +38 098 220 73 15
  • +38 095 427 09 64
Замовити
136
Задати питання
Форма запитань.
Відправити
x
Форма замовлення
Спосіб оплати:
Список товарів покупки:
до оплати:
65000 грн.
Замовити
x
x
x