Україна

Житомирська обл. м. Коростишів

Телефон, Viber

+38(095)4270964 +38(098)2207315

Електронна адреса

gabrolux@ukr.net

Капустинський гранiт

Капустинське родовище: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, село Кам’яний Міст

Один з найвідоміших серед українських гранітів. Цю популярність він здобув завдяки своїм високим фізико-механічним характеристикам і красивому зовнішньому вигляду. Граніт Капустинського родовища застосовується в будівництві для облицювання будинків і при ландшафтному дизайні. В середині ХХ століття Москва була основним його споживачем. Він застосовувався для обробки будівель і метро, ​​а також при ландшафтному дизайні парків, площ, вулиць, скверів.

З розпадом Радянського Союзу попит на Капустинський граніт практично припинився, але в кінці 90-х до нього знову почався проявлятися інтерес з боку не тільки українських, а й закордонних споживачів. Камінь прекрасно поводиться при всіх видах обробки. При поліровці поверхня стає дзеркальною. Капустинський граніт вважається по праву одним з найкрасивіших українських гранітів. Будинки, облицьовані цим гранітом, мають вишуканий і шляхетний вид. Капустинський граніт відноситься до першого класу радіоактивності, що дозволяє застосовувати у всіх видах будівельних робіт без обмежень.

Капустинський граніт застосовується не тільки в цивільному і промисловому будівництві, але і в котеджному (приватному) будівництві. Постійно збільшується число приватних будинків, обліцованих Капустинським гранітом. Такі будинки символізують благополуччя і вишуканість смаку сім’ї, яка мешкає в ньому.

Мінеральний склад, (%):
  • Мікроклин: 50
  • Плагіоклаз: 24
  • Кварц: 18
  • Біотит: 7
  • Інші: 1
18
Задати питання
Форма запитань.
Відправити
x
x
x