Україна

Житомирська обл. м. Коростишів

Телефон, Viber

+38(095)4270964 +38(098)2207315

Електронна адреса

gabrolux@ukr.net

Розпродаж меморіальних виробів

Виробничий процес в галузі різання та обробки каменю габро, гранітів, лабрадориту, базальту зумовлює накопичення на складі підприємства залишкової продукції різноманітних виробів.

Тому кожного року з 1-го січня ми запроваджуємо Акцію по розпродажу залишкової продукції різноманітних виробів.

За цей рік на складі підриємства накопичились переважно деталі пам'ятників із каменю габро місцевого родовища з села Головино Черняхівського району Житомирської області.

1. Найкращі деталі пам'ятників, що відповідають загальновстановленим розмірам і якості, ми пропонуємо зі знижкою 20% від цін на індивідуальні замовлення.

2. На деталі пам'ятників, полірована поверхня яких впродовж років зазнала прямого впливу сонячного проміння, води, морозу, вітру і втратила свій первинний вигляд, ми пропонуємо знижку 27% від цін на індивідуальні замовлення.

3. На деталі пам'ятників, що мають завеликі природні включання у вигляді чорних, синіх, зелених, коричневих плям та смуг, а також невеликі збиті кути та подряпини, ми пропонуємо знижку 36% від цін на індивідуальні замовлення.

4. На деталі пам'ятників, що мають чорні жили і дрібні простріли у вигляді білих ліній, ми пропонуємо знижку 47% від цін на індивідуальні замовлення.

Щоб встановити реальну вартість кожної деталі пам'ятників, необхідно її оглянути в присутності покупця і разом домовитись за ціну. З відібраних деталей ми якісно виготовимо Ваше замовлення.

Телефонуйте:   098 220 73 15;   095 427 09 64.   Приїжджайте. Купуйте!

Також для всих замовників на індивідуальні вироби за прайс - листами на деталі пам'ятників і робіт пропонуємо Акцію "знижка 10% деталями пам'ятників і готовими з них виробами з ділянки Розпродажу".

Наприклад, якщо в нас Ви замовите комплекс пам'ятників на суму 30000,00 грн то за Вашого бажання, Ви матимете можливість безкоштовно вибрати з ділянки Розпродажу деталі пам'ятників чи готові з них вироби на суму 3000,00 грн (10% від замовлення). Дана пропозиція підходить для увіковічення пам'яті давно померлих родичів чи облаштування плиткою, огорожею, столиком, лавками, тощо вже встановлених пам'ятників.

В іншому прикладі, Ви вирішили з наявних деталей пам'ятників ділянки Розпродажу, замовити виготовлення огорожі, то ми, разом

  1. оглянемо наявні деталі, та виберемо необхідні деталі для огорожі, визначимо їх вартість,
  2. відштовхуючись від наявних деталей та розмірів встановленого пам'ятника, розрахуємо розміри деталей, огорожі,
  3. визначимось з роботами, які необхідно здійснити при її виготовленні.

Наприклад, загальна вартість огорожі становитиме 5000,00 грн, то маючи знижку в 3000,00 грн Вам необхідно буде заплатити лише 2000,00 грн.

Телефонуйте: 098 220 73 15, 095 427 09 64.
Раді з Вами працювати!
18
Задати питання
Форма запитань.
Відправити
x
Форма замовлення
Спосіб оплати:
Список товарів покупки:
до оплати:
грн.
Замовити
x
x
x