Україна

Житомирська обл. м. Коростишів

Телефон, Viber

+38(095)4270964 +38(098)2207315

Електронна адреса

gabrolux@ukr.net

Одинарні ексклюзивні №4

Орієнтовна вартість комплекту пам`ятника – 240000 + гривень. Точна ціна будь-якого пам`ятника залежить від використаня виду каменю, родовища, розміру деталей, обсягу та складності художніх та інших робіт.

Додаткова інформація для пошукових систем.

5.1 Анортозит-мангеріт-чарнокіт-рапаківігранітна асоціація. (Гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби)

Виборгзький батоліт. (Гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня).

Виборгзький батоліт також є добре геохронологічно вивчениммасивом. Тривалість його формування значно більше, чим Салмінського батоліта,і складає біля 50 млн років (рисю 55). (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітніпам'ятники, гранітні підвіконня) Найбільший віковий інтервал встановленийдля роїв дайок, асоціюючих з батолітом, - 1665—1615 млн років. Дайки діабазів впроваджувались протягом трьох імпульсів: 1665, 1645 и 1635 млн років; дайки кварцових порфірів були інтрудовані пізніше в результаті двох імпульсів: 1635 и 1615 млн років. Головна фаза магматичної активності падає на інтервал 1650—1625 млн років. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня)

Виборгзький батоліт, так само як і Салмінський, був сформований під час впровадження декількох порцій примітивних гранітних магм. Дискретний характер впровадження фіксується і для порід габро-анортозитового комплексу: 1645—1642, 1637 и 1633 млн років. Геохронологічні дані підтверджують геолого-структурні спостереження Р. З. Левковського, що свідчать про формування Виборгзького батоліта внаслідок неодноразового впровадження близьких за складом первинних магм гранітів рапаківі. Бімодальна вулканічна серія Хогланд має вік 1638 ± 4 млн років, відповідний останньому імпульсу впровадження дайок діабазів і першому імпульсі впровадження кварцевих порфірів. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт,гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня)

Коростенський батоліт. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня)

Сучасні геохронологічні дані кажуть про те, що Коростенський батоліт разом з комагматичними вулканітами Овруцького, Білокоровицького і Вільчанського грабенів представляє єдину вулканоплутонічну асоціацію, формування якої відбувалося протягом досить тривалого інтервалу часу — 1790—1745 млн років. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня) В даний час можна виділити п'ять стадій його формування (рис. 56). З першої з них пов'язано формування раннього анортозитового комплексу — 1789 млн років. Ранні граніти рапаківі були освічені під час другого етапу — 1781 млн років. З третього етапу пов'язано формування основної маси гранітів рапаківі батоліту. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня) З нею ж пов'язано вилив вулканітів Вільчанського грабена.

Сучасні геохронологічні дані кажуть про те, що Коростенський батоліт разом з комагматичними вулканітами Овруцького, Білокоровицького і Вільчанського грабенів представляє єдину вулканоплутонічну асоціацію, формування якої відбувалося протягом досить тривалого інтервалу часу — 1790—1745 млн років. (гранітні комплекси пам'ятників,дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня) В даний час можна виділити п'ять стадій його формування (рис. 56). З першої з них пов'язано формування ранньогоанортозитового комплексу — 1789 млн років. Ранні граніти рапаківі були освічені під час другого етапу — 1781 млн років. З третього етапу пов'язано формування основної маси гранітів рапаківі батоліту. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня) З нею ж пов'язано вилив вулканітів Вільчанського грабена.

Мазурський батоліт. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня)

Тривала історія становлення характерна так само і для Мазурського батоліта,розташованого в південній частині Феноскандинавського тектонічного домена. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня) Судячи по отриманим даними, батоліт був сформований у ході по крайній мірі чотирьох магматичних імпульсів, а тривалість його формування перевищує 20 млн років. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня)

Плутон Роголанд. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня)

Плутон Роголанд розташований в Свеконорвежній зоні, на заході Балтійського щита, і є типовим представником масивів анортозит-чарнокітового типу. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня) Плутон сформований в інтервалі 931—920 млн років, причому найбільш древній вік був отриманий для циркона, виділеного із мегакріст ортопироксена, найбільш ранніх мінеральних фаз кристалізація деяких відбувалася в магматичній камері на глибинах нижня кора-верхня мантія. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня) Таким чином, аналіз вищенаведених данихсвідчить про те, що всі плутони розглянутої магматичної асоціації мають композитну будову, складаються із серії більш дрібніших масивів і сателітів з конкретною індивідуальною еволюцією для кожного тіла.

Така ж композитна будова типічна і для великих тіл автономних анортозитів. Формування батолітів відбувалося в дискретному режимі з інтервалами між магматичними імпульсами в 2—5 и до 10 млн років. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня) Охолодження і кристалізація магми, а також ріст циркону в гранітах рапаківи порівняні з точністю датування — близько ± 1—2 млн років. Кристалізація основних магм протікає значно швидше. Геохронологічні і геологічні дані, такі як минглінг і міксинг, свідчать, принаймні про когенетичність базитових і гранітних порід всередині розглянутих асоціацій. Дискретність розглянутого магматизма, ймовірніше за все, відображає пульсаційну еволюцію сублітосферного мантійного джерела.

Тривалість існування магматичних систем, ймовірніше за все, обумовлена енергетичним потенціалом такого джерела. (гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня) Намічається залежність між тривалістю формування батолітів і їх розмірами, яка підтверджується наступним рядом: Виборгзький (50/30 000) → Найн (50/19 000) → Коростеньский (40—45/12 000) → Салмінський (17/5000) → Роголанд (11/4000).(гранітні комплекси пам'ятників, дизайн гранітних виробів, замовити пам'ятники з граніту, гранітні вироби з кольорового каменю, високоякісні гранітні вироби, граніт для будівельних робіт, гранітні вироби для декору, пам'ятники з лабрадориту, плити з габро, благородні гранітні пам'ятники, гранітні підвіконня)

68