Україна

Житомирська обл. м. Коростишів

Телефон, Viber

+38(095)4270964 +38(098)2207315

Електронна адреса

gabrolux@ukr.net

Одинарні ексклюзивні №5

Орієнтовна вартість комплекту пам`ятника – 280000 + гривень. Точна ціна будь-якого пам`ятника залежить від використаня виду каменю, родовища, розміру деталей, обсягу та складності художніх та інших робіт.

Додаткова інформація для пошукових систем.

5.2 Анортозит-мангеріт-рапаківіграніт-лужно-гранітна асоціація. (Високоякісні меморіальні вироби з кольорового граніта, меморіальний граніт, вази з кольорового граніту, шари з граніту, балясини гранітні, лампадки з дорогого граніту, гранітні огорожі з габро, габро па'ятники, па'ятники з високоякісного кольорового граніта, красиві па'ятники)

Улкан-Джугджурська асоціація. (Високоякісні меморіальні вироби з кольорового граніта, меморіальний граніт, вази з кольорового граніту, шари з граніту, балясини гранітні, лампадки з дорогого граніту, гранітні огорожі з габро, габро па'ятники, па'ятники з високоякісного кольорового граніта, красиві па'ятники)

Геохронологічні дослідження, проведені для різних порід цієї асоціації, наведені (в табл. 20, на рис. 27). (високоякісні меморіальні вироби з кольорового граніта, меморіальний граніт, вази з кольорового граніту, шари з граніту, балясини гранітні, лампадки з дорогого граніту, гранітні огорожі з габро, габро па'ятники, па'ятники з високоякісного кольорового граніта, красиві па'ятники) Перш за все хотілося б відмітити, що уявлення про тривалість кристалізації гранітів, що розвиваються в попередньому розділі про Салмінський батоліт, в рівній мірі застосовні і до фельзіческіх порід розглянутого комплексу в силу їх близькості як за складом, так і за умовами формування. (високоякісні меморіальні вироби з кольорового граніта, меморіальний граніт, вази з кольорового граніту, шари з граніту, балясини гранітні, лампадки з дорогого граніту, гранітні огорожі з габро, габро па'ятники, па'ятники з високоякісного кольорового граніта, красиві па'ятники)

Одночасне існування кислих і основних магм в розглянутому комплексі фіксується як по широко виявленим явищам гібрідізма в примітивних гранітах обох масивів, так і за збігом вікових груп габродіабазів гекунданського комплексу і субщелочних гранітів Північно-Учурского масиву. (високоякісні меморіальні вироби з кольорового граніта, меморіальний граніт, вази з кольорового граніту, шари з граніту, балясини гранітні, лампадки з дорогого граніту, гранітні огорожі з габро, габро па'ятники, па'ятники з високоякісного кольорового граніта, красиві па'ятники) Характерно також одночасне існування кислих агпаїтових і плюмазітових магм, пов'язаних, як це буде показано нижче (гл. 3), з різними джерелами: мантійним і істотно коровим.

В амундалінськом вулканогенно-екструзівному комплексі це проявляється в перешаруванні лав комендітов і онгорілітов, а в Північно-Учурськом масиві на це вказує широке поширення гіперсольвусних субщелочних гранітів, зазвичай утворюються при змішуванні цих двох типів магми. Аналіз геологічних і геохронологічних даних дозволяє виділити три основні стадії формування улкан-Джугджурського комплексу. (високоякісні меморіальні вироби з кольорового граніта, меморіальний граніт, вази з кольорового граніту, шари з граніту, балясини гранітні, лампадки з дорогого граніту, гранітні огорожі з габро, габро па'ятники, па'ятники з високоякісного кольорового граніта, красиві па'ятники) Кожна стадія починається з основного магматизму, за яким слідує формування кислих порід і пізніх мафітових дайок. Завершуються стадії загальним підніманням і формуванням кор вивітрювання. Остання стадія проявлена ​​редуцировано - в ній відсутній кислий магматизм. Загальна тривалість формування комплексу становить як мінімум 30 млн років.(високоякісні меморіальні вироби з кольорового граніта, меморіальний граніт, вази з кольорового граніту, шари з граніту, балясини гранітні, лампадки з дорогого граніту, гранітні огорожі з габро, габро па'ятники, па'ятники з високоякісного кольорового граніта, красиві па'ятники)

Перша стадія — становлення гігантських інтрузій автономних анортозітов Джугджурського комплексу і подальше впровадження гранітів рапаківі Південно-Учурського масиву. В ході цієї стадії мало місце здіймання, в результаті якого анортозіти, становлення яких відбувалося на глибинах 18—20 км, а також граніти рапаківі були виведені на ерозійну поверхню за годину менш чім 15 млн років. (високоякісні меморіальні вироби з кольорового граніта, меморіальний граніт, вази з кольорового граніту, шари з граніту, балясини гранітні, лампадки з дорогого граніту, гранітні огорожі з габро, габро па'ятники, па'ятники з високоякісного кольорового граніта, красиві па'ятники)

Друга стадія починається з відкладення високозрілих опадів на пенепленезірованій поверхні, яка змінюється невеликим підняттям території, інтенсивним вулканізмом і впровадженням гіпабісальних гранітів Північно-Учурського масиву, з подальшим виведенням їх на ерозійний рівень і виливами комендітов і онгоріолітов амундалінського комплексу. (високоякісні меморіальні вироби з кольорового граніта, меморіальний граніт, вази з кольорового граніту, шари з граніту, балясини гранітні, лампадки з дорогого граніту, гранітні огорожі з габро, габро па'ятники, па'ятники з високоякісного кольорового граніта, красиві па'ятники) Тривалість останньої стадії, в ході якої були утворені породи уянскої серії, невідома.

Характерною особливістю улкан-Джугджурського комплексу є послідовне латеральне зміщення епіцентрів магматизму в часі. В напрямку з півдня на північ сублужні анортозити і гранітоїди першої стадії змінюються вулканоплутонічним комплексом порід другої стадії, для яких типові лужні граніти і базальти перехідного типу — між лужними і субщелочними. Далі на північ просунуті найпримітивніші толеїтові базальти третьої стадії. Найбільш вірогідним поясненням подібної магматичної зональності є динамічна еволюція мантійного плюму в ході його підйому через реологічно стратифіковану мантію.(високоякісні меморіальні вироби з кольорового граніта, меморіальний граніт, вази з кольорового граніту, шари з граніту, балясини гранітні, лампадки з дорогого граніту, гранітні огорожі з габро, габро па'ятники, па'ятники з високоякісного кольорового граніта, красиві па'ятники)

Цей комплекс, розташований в межах провінції Найн, в південному обрамленні Північно-Американського кратона. Його формування також відбулося в дискретном режимі в віковому інтервалі 1343—1290 млн років. (високоякісні меморіальні вироби з кольорового граніта, меморіальний граніт, вази з кольорового граніту, шари з граніту, балясини гранітні, лампадки з дорогого граніту, гранітні огорожі з габро, габро па'ятники, па'ятники з високоякісного кольорового граніта, красиві па'ятники) Інтервали між епізодами магматичної активності становили 2—10 млн років. Тривалість кристалізації мафічних порід комплексу оцінюється в ≤ 1 млн років. Завершується магматизм комплексу впровадженням дайок високожелезістих діабазів. На відміну від Улкан-Джугджурськой асоціації, де лужні граніти і вулканіти завершують розвиток кислого магматизму, в комплексі Найн щелочногранітний магматизм розвивався в дискретному режимі протягом усього періоду формування цього комплексу. Виділяються принаймні три імпульси цього магматизму: 1337, 1327 и 1289 млн років.(високоякісні меморіальні вироби з кольорового граніта, меморіальний граніт, вази з кольорового граніту, шари з граніту, балясини гранітні, лампадки з дорогого граніту, гранітні огорожі з габро, габро па'ятники, па'ятники з високоякісного кольорового граніта, красиві па'ятники)

25