Україна

Житомирська обл. м. Коростишів

Телефон, Viber

+38(095)4270964 +38(098)2207315

Електронна адреса

gabrolux@ukr.net

Одинарні прості №3

Орієнтовна вартість комплекту пам`ятника – 12000 + гривень. Точна ціна будь-якого пам`ятника залежить від використаня виду каменю, родовища, розміру деталей, обсягу та складності художніх та інших робіт.

Додаткова інформація для пошукових систем.

2.3 Гранітні типові комплекси. Гранітні асоціації. Гранітні плити. Гранітні платформи.

Практично ідентичний вік був отриманий і у габроїдів гекунданського комплекса - 1718.6 +- 1.3 млн. років. Останній представлений габродіабазами, габро і діабазами, які утворюють невеликі ентрузивні тіла серед супрахрустальних порід і порід улканської серії граніта. Північно-Учурський гранітний масив (700 км2) розміщений в південній частині Улканського грабена (рис. 25, ІІ). Для гранітного масива характерна велика кількість ксенолітів різноманітних розмірів, включно до дуже великих, які представляють собою провіси крівлі вмістких порід. В складі масива приймають участь три інтрузивні гранітні фази. Породи граніта першої фази складаються в основному з крупнозернистих біотитових гранів. Породи граніта збільшеної основності характерні для зон проявлення процесів гібридизма.

Друга фаза унікального комплексу граніта представлена дрібнозернистими лайкократовими біотитовими гранітами, які утворюють невеликі штоко- і плито подібні тіла серед гранітоїдів першої фази. Породи третьої фази гранітів утворюють невеликі гранітні штоки в східній частині гранітного масива, складені лужними гранітами і сиєнітами. Для них типові структури граніта у вигляді полосок, обумовлені чергуванням лейкократових гранітів і мезократових сиєнітів і які нагадують магматичну роздрібленість. З тілами лужних типових комплексів граніта асоціюють різноманітні дайки, склад яких коливається від лампрофірів до бостонітів, сельвсбергитів, грорудитів, рокалитів, комендитів і лужногранітних пегматитів.

Вулканічні породи беринденської гранітної свити представлені субаеральними якісними базальтами і долеритами. Петрографія порід Геранського гранітного масива в цілому дуже близька до габроанортозитових комплексів АМЧРГ - асоціацій. Південно-учурський типовий гранітний комплекс складається із сублужних субвульсних гранітоїдів. Fe-Mg силікати відрізняються дуже високим насиченням заліза (рис. 29). Це - біотит (близький до аниту), ферогастингсит, фероавгіт, ферогиперстен, феросалит, ферогеденбергит, фаялит. Насичення залізом біотита і амфібола складає 0.82-0.84 і 0.85-0.97 відповідно.

Граніти Північно-Учурського масива відносяться переважно до гіперсольвусних. Плагіоклаз з'являється тільки в гібридних породах комплексів граніта. Fe-Mg силікати, як в Південно-Учурському масиві комплексів граніта, відрізняються надзвичайно високою насиченістю залізом. Біотит складу граніта характерний в основному для сублужних гранітоїдів і відрізняється збільшеним вмістом сидорофілітової молекули. Рогова обманка представлена гастингситом і ферогастингситом. Насиченість залізом біотита і амфібола гранітного складу має 0.87-1.00 і 0.84-0.96 відповідно (рис. 29). В цих гранітних породах в обмеженій кількості відмічаються залізний клинопіроксен і фаялит унікального складу граніта. Для лужних типових комплексів граніта характерні рибекіт, егирин, рідше астрофілит і енігматит.

68