Україна

Житомирська обл. м. Коростишів

Телефон, Viber

+38(095)4270964 +38(098)2207315

Електронна адреса

gabrolux@ukr.net

Одинарні прості №6

Орієнтовна вартість комплекту пам`ятника – 18000 + гривень. Точна ціна будь-якого пам`ятника залежить від використаня виду каменю, родовища, розміру деталей, обсягу та складності художніх та інших робіт.

Додаткова інформація для пошукових систем.

1.1 Гранітні типові комплекси. Гранітні плити. Гранітні платформи. Різновиди гранітних асоціацій.

Граніти рапаківі є характерною і невід'ємною частиною більшості древніх гранітних платформ світу. У формуванні гранітних комплексів можна виділити три нерівноцінних періоди: 2.8-2.6, 1.8-1.0 і 0.6-0.5 млрд років (рис. 1). Головним з них є середній період, з ним пов'язане формування основного обсягу гранітних комплексів плит та схожих порід граніта. Відомі також одиничні прояви типових гранітних платформ фанерозойського віку: Луцерн Боттл-Лейк, США, Кокшаал, Киргизія, СігаллСьотімайл Спіріт-Маунтейн, США.

Розподіл гранітів рапаківі в просторі також дуже нерівномірний (рис. 2). Найбільш насичені плутонами комплексів гранітних платформ Східно-Європейська, Північно-Американська і Південно-Американська гранітнітних платформ. істотно менше розвинені ці красиві гранітні комплекси порід в межах Сибірської і Північно-Китайської платформ гранітних комплексів і ще менше цих типових гранітних порід проявлються в Австралії, Африці і Антарктиді. Плутони типові комплекси гранітів рапаківі разом з схожими кам'яними породами можуть утворювати як гігантські трансконтинентальні поліхронні пояси гранітних плит довжиною в тисячі кілометрів, так і окремі групи гранітних комплексів близьких за віком. характерною особливістю більшості плутонів кольорових гранітних порід є їх належність до протерозойських складчастих типових комплексів гранітних поясів.

Граніти рапаківі асоціюють з досить широким колом близьких за віком магматичних типових гранітних порід. Рапаківігранітвмістні магматичні гранітні комплекси, іноді включають чарнокіти, що утворюються в більш жорстких умовах. близькість по хімізму і мінералогії цих двох типів оригінальних комплексів гранітних порід були відзначеначені в цілому ряді робіт. У ряді випадків до унікальних гранітів рапаківі приєднуються лужні типові гранітні породи комплексів граніта і навіть лужні кам'яні породи граніта. Відомі також типові комплекси гранітів, для яких характерна оригінальна гранітна асоціація з абсолютно іншими типами кам'яних порід - породами шошонітової і ультракалієвої гранітних серій S-типу. Більш-менш загальної для більшості плутонів високоякісних гранітних комплексів є асоціація з поясами дайок переважно мафічного складу, а в ряді випадків - з вулканітами, зазвичай утворюють бімодальні серії гранітних комплексів, в яких домінують кам'яні породи комплексів граніту кислого складу.

Дослідження гранітних каменів різноманітних форм та кольрів, що входять до магматичних комплексів гарніту Східно-Європейської та Сибірської гранітних платформ, польові спостереження в ході геологічних екскурсій в різних регіонах світу, а також аналіз літературних даних по інших регіонах світу дозволили виділити чотири типи таких асоціацій типових комплексів граніту: анортозит-мангерітчорнокіт-рапаківігранітна (АМЧРГ), анортозит-мангер-рапаківігранітлужногранітна (АМРГЛГ), габро-рапаківіграніт-фоідітова (ГРГФ) і рапаківіграніт-шошонітова (РГШ). Для перших двох асоціацій гранітних кам'яних порід характерно, що в чистому вигляді, коли присутні всі члени гранітної групи, вони практично не зустрічаються. Найчастіше якісь члени асоціацій гранітних типових комплексів випадають або проявлені скорочено. В цілому в кожній з унікальних гранітних груп існує якийсь композиційний ряд, в рамках якого спостерігаються послідовне зниження ролі типових комплексів гранітних порід основного складу і зростання ролі типових комплексів гранітних порід граніту кислого складу. Не виключено, що одним з визначальних чинників існування цих двох рядів гранітних типових комплексів є різні рівні ерозійного зрізу конкретних магматичних гранітних комплексів.

33