Україна

Житомирська обл. м. Коростишів

Телефон, Viber

+38(095)4270964 +38(098)2207315

Електронна адреса

gabrolux@ukr.net

Подвійні прості №2

Орієнтовна вартість комплекту пам`ятника – 24000 + гривень. Точна ціна будь-якого пам`ятника залежить від використаня виду каменю, родовища, розміру деталей, обсягу та складності художніх та інших робіт.

Додаткова інформація для пошукових систем.

6.1 Ізотопні-геохімічні та геохімічні обмеження на джерела магматичних порід рапаківігранітвмісних магматичних асоціацій. (гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів)

Граніти рапаківі, як вже було показано вище, належать до А-типу і практично скрізь і завжди асоціюють з мафічними породами, які мають мантійне походження. (гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів) Більшістю дослідників генезис сублужніх гранітів А-типу розглядається виключно в зв'язку з базитовим магматизмом.

При цьому зв'язки кислих і базитових магм обмежуються трьома варіантами:
  1. базитові магми - джерело тепла для плавлення корових порід;
  2. кислі магми, що утворюються в ході фракціонування базитової магми;
  3. комбінована модель, із залученням мантійних і корових джерел;

Не менш важливим є також питання про джерела основних порід розглянутих асоціацій.(гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів) Згідно з існуючими уявленнями, мають місце два основні варіанти - літосферна мантія і сублітосферна. Можливий також варіант змішаного джерела. Крім того, для внутрішньоконтинентальних базитів практично завжди важливу роль відіграють процеси корової контамінації. (гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів) Розрізнити по геохімічним і ізотопним характеристикам базальтів, відокремлені від літосферної мантії, і контаміновані коровою речовиною базальту, відокремлені від сублітосферної мантії, як правило, нелегко. Що стосується автономних анортозитів, то найбільш важливими проблемами в генезі цих порід є питання про джерела, походження родоначальної магми і їх подальша еволюція, а також зв'язок з асоціюющими гранітоїдами, в тому числі і гранітами рапаківі. (гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів)

В даний час існують два основні сценарії генезису анортозитів, якщо, звичайно, відкинути такі екзотичні, а до теперішнього часу безнадійно застарілі гіпотези, як метаморфічні, метасоматичні або анатексісіллітові глини:
  1. фракційна кристалізація мантійних розплавів, що зазнали істотну корову контамінацію;
  2. відділення первинних магм від нижньої континентальної кори в ході переплавлення габроїдних порід;

Однак, як зазначає Л. Д. Ашвел, більшість дослідників в даний час дотримуються точки зору про мантійне походження анортозитів; розбіжності існують головним чином з питання про характер джерела - деплетірована або збагачена мантія. (гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів) Багато авторів вважають, що формування первинних магм анортозитів відбувалося при плавленні метасоматизірованої субконтинентальної літосферної мантії або голови плюму з наступною контамінацією нижньокоровою речовиною і фракціонуванням в магматичній камері. Однак деякі з дослідників розглядають в якості основного джерела деплетіровану мантіюю. (гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів) Не існує також єдності поглядів і з питання про природу первинних примітивних магм, які могли дати початок анортозітовому комплексу. Пропонуються два основні варіанти - олівінові толеїти і пікрити. Існує також полеміка щодо родоначальної магми анортозитів: чи є вона «гіперполевошпатовою» або ж анортозити кристалізувалися з відносно «нормальної» базальтової рідини, а може бути, це якась унікальна родопочаткова магма? (гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів) З гранітами рапаківі, які відносяться до субложної серії, іноді асоціюють лужні граніти. Оскільки як і ті, так і інші граніти відносяться, А-типу, має сенс розглядати їх генезис в широкому контексті того, що відомо про петрогенезис гранітів А-типу в цілому. З урахуванням того що родоначальні магми як сублужних, так і лужних гранітів цього типу відрізняються високими температурами і «сухістю», цілий ряд можливих петрогенетичних моделей відпадає. (гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів) При високих температурах (> 900 ° С) і середніх або низьких тисках будь-яке потенціальне джерело, що містить водну фазу, буде піддаватися 100% плавленню. Таким чином, будь-яке верхньокороведжерело, як можливий протоліт для гранітів А-типу виключається відразу.(гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів)

Спочатку розглянемо існуючі моделі освіти сублужних гранітів А-типу, до яких належать і граніти рапаківі. Плавлення фельзичної кори
  1. Фельзичне гранулітове джерело, з якого при попередньому частковому плавленні вже був витягнутий гранітний розплав. На думку цих авторів, високотемпературне плавлення залишкового біотита виробляє порівняно безводний розплав, що містить розчинені галогени. (гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів)
  2. Тоналіт до гранодіориту джерело метамагматичного генезу було запропоновано Дж. Андерсон, И. Хаапала та О. Т. Рамо на основі моделі 20% плавлення гранодіориту джерело граніту рапаківі у Фінляндії. Р. Крейсер розробив модель Андерсона і запропонував багатоступінчасту модель плавлення, де повторюються процеси ювенальної розплавки граніту М-типу для отримання тоналітів I-типу, які в свою чергу можуть виробляти K-збагачені гранодіорити I типу, і звичайно - A-граніти. (гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів)
  3. Тональні гнейси, виснажені під час попереднього плавлення, може плавитися при Р ~ 10 кбар, Т> 900 ° С і виробляти фторвмісні розплави, близькі до гранітів типу А. (гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів)
  4. малоглубинне джерело для А-гранітів був запропонований на підставі експериментальних робіт. Автори показали, що дегідратаційне плавлення вапняно-лужних гранітоїдів на малоглибинних рівнях земної кори може продукувати розплав метглиноземних гранітів А-типу. (гранітні фонтани, гранітні стільниці, гранітні сходи, граніт в галузі виробництва, граніт меморіальний, вироби меморіальні, Коростишівські меморіальні вироби, Коростишівські комплекси з граніту, Коростишівські гранітні балясини, гранітні плити Коростишів)
18
Задати питання
Форма запитань.
Відправити
x
x
x