Україна

Житомирська обл. м. Коростишів

Телефон, Viber

+38(095)4270964 +38(098)2207315

Електронна адреса

gabrolux@ukr.net

Покостiвський гранiт

Покостівське родовище: Житомирська область, Житомирський район, село Покостівка

Умови залягання Покостовського граніту, дозволяють добувати його у вигляді гігантських монолітних блоків, вага яких становить кілька тисяч тонн. Жоден інший камінь не може цим похвалитися. Цей граніт відрізняється від інших більшою масивністю. Граніт Покостовського родовища дуже важкий, щільний і вологостійкість. Можна сказати з упевненістю, що продукція з Покостовського граніту здатна зберігатися без руйнувань кілька сотень років. Відмінною особливістю цього граніту є його стабільність кольору, яка зберігається від партії до партії. Покостовський граніт по радіоактивності відноситься до першого класу, що дозволяє застосовувати його для всіх видів зовнішніх і внутрішніх робіт.

Покостовський граніт не складний в обробці. Полірування дозволяє створювати майже дзеркальну поверхню. Цей камінь добре піддається термообробці. Якщо термооброблена поверхня інших видів граніту виглядає не так ефектно як полірована, то про покостівського так не скажеш. Чорні гранули чітко видно і після термічної обробки. Тому він застосовується як для облицювання стін, так і для укладання підлог.

Граніт Покостовського родовища застосовується також при виготовленні пам'ятників, балясин, бруківки, статуй, постаментів і колон. У цього граніту висока стійкість до природних дій і механічного стирання, а низька пористість робить догляд за виробами простим і доступним. Покостівський камінь вважається дуже гарним, завдяки поєднанню строгості і ефектності.

Мінеральний склад, (%):
  • Мікроклин: 15-30
  • Плагіоклаз: 35-55
  • Кварц: 10-25
  • Біотит: 5-15
  • Інші: < 3
133
Задати питання
Форма запитань.
Відправити
x
Форма замовлення
Спосіб оплати:
Список товарів покупки:
до оплати:
грн.
Замовити
x
x
x