Україна

Житомирська обл. м. Коростишів

Телефон, Viber

+38(095)4270964 +38(098)2207315

Електронна адреса

gabrolux@ukr.net

Габро Володарськ-Волинських родовищ

Володарськ-Волинські родовища габро: село Писарівка, село Шадура, село Гайки, Хорошівський (Володарськ-Волинський) район, Житомирська область

Габро - це магматична гірська порода, яка містить приблизно в рівних кількостях лабрадор, кольорові мінерали, і в невеликих кількостях рудні мінерали. Цей камінь відноситься до глибинних гірських порід, утворених внаслідок поступового охолодження магми в глибині земної кори при високому тиску верхніх шарів землі. Такий спосіб утворення цього граніту сприяв формуванню його щільної структури і високої міцності при стисненні. Володарськ-Волинське габро має темно-коричневий колір, з темно-зеленими та іншими відтінками. На загальному тлі є дрібні зерна сірого кольору та різноманітні включення.

Фізико-механічні властивості габро відповідають всім вимогам для виробництва облицювальних плит, архітектурних виробів, а відходи від видобутку гранітних блоків йдуть для виробництва бруківки та щебеню. Габро володіє малим водопоглинанням і високою морозостійкістю. Добре шліфується і полірується. Оптимальна фактура обробки поверхні - полірована.

Володарськ-Волинське габро належить до першого класу радіоактивності, що дозволяє застосовувати його у всіх видах будівельних робіт без обмежень.

Мінеральний склад, (%):
  • Калієвий польовий шпат: 2-9
  • Піроксен: 25-32
  • Плагіоклаз: 57-72
  • Кварц: < 5
  • Інші: < 3

Зовнішній вигляд.

За зовнішнім виглядом вироби з каменю габро всіх родовищ відрізняються один від одного за відтінком кольору, структурою зерен мінералів, розмірами і кількістю включень (плям та смуг чорного, синього, світлозеленого, коричневого кольорів тощо), твердістю.

Вироби із «Букинських» каменів габро мають найтемніший колір, найдрібнішу структуру, найменші за розмірами і кількістю включення (плями, смуги тощо) найбільшу густину і твердість, що зумовлені підвищеним вмістом заліза. І, як негатив, підвищена кількість заліза сприяє швидкому окисленню (ржавінню) художніх виробів (портретів, написів, пейзажів, зображень).

Вироби із «Місцевих» каменів габро в цілому за зовнішнім виглядом поступаються виробам із каменю габро «Букинських родовищ». Із них найтемніший відтінок мають вироби із каменю габро села Торчин (кар’єр «Комета»).

Найкращі художні вироби (портрети, пейзажі, зображення, написи) можна отримати на виробах із каменю габро селища Головино («Головинський кар’єр»). Оскільки «Місцевий» камінь габро містить найменшу кількість заліза, то портрети на виробах з нього найповільніше окисляються (ржавіють).

Ціна виробів із каменя габро.

На ціни виробів із каменю габро впливають:

  1. Вартість блоків, які продають кар’єри виробникам.
  2. Вартість доставки блоків від кар’єрів до місць різання блоків та полірування виробів із каменю.
  3. Наявність власного виробництва.
  4. Розмір заробітної плати, величина податків та інших обовязкових платежів.

Тому ціни у всіх виробників різні, але під дією «ринку» знаходяться в певних межових відрізках.

Найбільшу вартість мають вироби із каменю габро «Букинських» родовищ. Їх висока вартість зумовлена тим, що Букинські кар'єри продають блоки за ціною в 2-3 рази більшою ніж кар'єри місцеві. Доставка блоків цього каменю на переробку в м. Коростишів також в 2-3 рази більша.

Середню вартість мають вироби із каменю габро «Володарськ-Волинських» родовищ.

Найменшу вартість мають вироби із каменю габро «Місцевих» родовищ.

142
Задати питання
Форма запитань.
Відправити
x
Форма замовлення
Спосіб оплати:
Список товарів покупки:
до оплати:
грн.
Замовити
x
x
x